Co nas wyróżnia

DARMOWA DOSTAWA

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniach powyżej 250zł.

 

PRZYJAZNE ZWROTY

Wiemy, że zakupy przez Internet wiążą się z koniecznością zakupu towaru, którego nie możemy zobaczyć na żywo ani dotknąć. Staramy się, aby zakupy w Naszym sklepie były jak najbardziej komfortowe i przyjazne dla wszystkich Naszych Klientów. W Naszym sklepie internetowym masz możliwość dokonania decyzji i ewentualnego zwrotu do 30 dni od momentu otrzymania od Nas przesyłki.

 

SZYBKA WYSYŁKA

 

Jeśli zamawiana przez Państwa kolobeżka znajduje się w Naszym magazynie to od razu po złożeniu zamówienia zabieramy się za wysyłkę. Zamówienie, pod wskazany przez Państwa adres powinno dotrzeć do 7 dni roboczych. W przypadku, gdy zamawiana przez Państwa kolobeżka nie znajduje się u Nas na stanie, osobiście, zaraz po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem celem podania jaki będzie przewidywalny czas dostarczenia zamówienia do Państwa, na pewno nie przekroczy on 30 dni.

 

DOSKONAŁA OBSŁUGA KLIENTA

Naszym głównym celem jest zadowolenie Naszych Klientów oraz wysoka jakość świadczonych usług. Do każdego Naszego Klienta podchodzimy indywidualnie i elastycznie, spełniając oczekiwania danego Klienta a także gwarantując profesjonalne podejście oraz terminowość dostaw.

ikona-telefonu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl