Formy płatności

PRZELEW TRADYCYJNY

Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do Ciebie niezwłocznie po stwierdzeniu wpływu należności na nasze konto. Należy wpłacić całkowitą wartość zamówienia na numer konta bankowego, który jest podany w momencie składania zamówienia.

Tą formę płatności często wybierają nasi stali klienci, którzy zaufali naszej firmie.

Należności za zamówienia prosimy przelewać na niżej podany nr konta:
• PKO BP
• 98 1020 2313 0000 3202 1056 8410

Prosimy wpisać numer zamówienia w tytule przelewu.


PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE

Płatności 24Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 286 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, międzynarodowe-wielowalutowe systemy płatnicze, SMS Premium, SMS MT, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.

Transakcje obsługiwane przez Przelewy24 zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.


PŁATNOŚĆ RATALNA

Udostępniane przez serwis Przelewy24 systemy, to innowacyjne, całkowicie internetowe rozwiązania, pozwalające płacącemu zrealizować transakcję – wliczając w to uzyskanie kredytu lub pożyczki - w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne obecnie systemy ratalne: Alior raty,
BGŻ BNP Paribas raty, mBank raty, Santander raty.

ikona-telefonu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl