Nagrody i wyróżnienia

Firma KOSTKA s.r.o. jest światowej klasy producentem hulajnóg oraz osprzętu używanego do aktywnego wypoczynku.

Jej właściciel Pan Marek Kostka wynalazł oraz rozpoczął produkcję charakterystycznych hulajnóg z większym 26 calowym przednim kołem już ponad 20 lat temu. Pierwszym użytkownikiem tego rodzaju hulajnogi był syn Pana Marka, nastoletni wówczas chłopiec.

Od tego czasu firma ciągle rozwija się, doskonali swojej produkty oraz poszukuje innowacji, które jeszcze w większym stopniu mogą dostarczać radości, budzić uśmiech i zachęcać do aktywnego trybu życia.

Specjalistyczne linie produkcyjne montują sprzęt najwyższej klasy, wykorzystywany w różnego rodzaju zawodach oraz sportach ekstremalnych. Hulajnogi szosowe, mushingowe czy używane w dunhill są wiodącymi w swoich klasach i chętnie sięgają po nie profesjonaliści. To właśnie na tych hulajnogach zapaleńcy amatorzy decydują się na pokonanie tras z Czech do Hiszpanii czy przejechania Europy na kolobeżce.

Kolobeżki firmy KOSTKA są wykorzystywane przez profesjonalne kluby sportowe do treningów, są także doskonałym uzupełnieniem treningów wytrzymałościowych dla biegaczy oraz sportowców amatorów.

W 2009r. Firma KOSTKA s.r.o. potwierdziła swoją jakość zdobywając certyfikat ISO 14001:2005, a już wcześniej posiadała System zarządzania jakością ISO 9001:2001.

 

ikona-telefonu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl