O firmie

O nas

Sklep internetowy - hulajnogi miejskie, wyczynowe, na pompowanych kołach

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy

KOSTKA - Kolobka, s.r.o z siedzibą Purkynova 649/127, 612 00 Brno - Medlanky. KOSTKA jest największym czeskim producentem hulajnóg z ponad 20 letnim doświadczeniem w produkcji tego rodzaju sprzętu sportowego.

Jesteśmy firmą, która powstała z ogromnej radości właścicieli do jazdy na Kolobeżkach, czyli czeskich hulajnogach na dmuchanych kołach.

Firma KOSTKA jest wiodącym producentem tego rodzaju hulajnóg w Czechach. To, co ją wyróżnia to pasja i miłość właściciela do Kolobeżek i to, że każdy element procesu produkcji jest realizowany w doskonale przygotowanej fabryce w Czechach. Od 1992r. Kolobeżki produkowane są w ogromnej trosce o każdy element produkowanych hulajnóg, ze wsparciem działu innowacji, który regularnie wymyśla, ale także próbuje zepsuć tworzone modele – stąd wiedza producenta na temat każdego najdrobniejszego elementu czy spawu jest imponująca. Modele, które zostają przekazane do użytkowania i przechodzą cały proces produkcji otrzymują pełną gwarancję trwałości i czeskiej jakości.

Najlepsze hulajnogi dla dzieci i dorosłych

W 2009r. firma Kostka została nagrodzona the Certificate of Environmental manamegentu ISO 14001: 2005 Quality Management System Certificate ISO 9001: 2001.

Kilka linii produkcyjnych zajmuje się wytwarzaniem zarówno profesjonalnych Kolobeżek, które biorą udział w różnego rodzaju zawodach, jak także całej gamy sprzętu dla amatorów, którzy tak jak my czerpią dużą radość z ruchu na świeżym powietrzu w otoczeniu rodziny w każdym wieku i zwierząt podczas mushingu.

  • Najwyższa jakość produkowanych Kolobieżek
  • Świetnie nadają się do jazdy po mieście, na wycieczki czy zjazdów Downhillowych lub mushingu ze swoim czworonożnym przyjacielem!
  • Doskonały sposób na ruch na świeżym powietrzu dla całej rodziny lub młodych matek, które nie potrafią złapać swoich pociech bawiących się ucieczką – Kolobeżka da Ci przewagę!
  • Sposób na wspólny wysiłek ze swoim czworonożnym przyjacielem – zarówno dla profesjonalistów oraz amatorów.
  • Doskonały sposób na zrzucenie kilogramów zachowując naturalną postawę i bez bólu pleców.
  • Uśmiech dla każdego gwarantowany w cenie produktu 😉!
ikona-telefonu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl