KOSTKA - 20 lat
KOSTKA - 20 lat

20 lat temu Pan Marek KOSTKA chciał kupić prezent świąteczny dla swojego syna. Miała to być wymarzona hulajnoga. Jak się jednak okazało, na rynku nie było nic odpowiedniego co pasowałoby do oczekiwań syna i spełniało wymagania ojca. I tak powstał pomysł, aby własnoręcznie zrobić taką hulajnogę, którą podaruje synowi. To był początek historii marki KOSTKA, która trwa już 20 lat i z sukcesami zdobywa swoich kolejnych zwolenników oraz klientów.

Pierwsze 5 Kolobeżek rozeszło się jak ciepłe bułeczki wśród znajomych, którzy także chwycili bakcyla. I to, oraz przyjemność jazdy na hulajnodze było impulsem, aby poszerzać grono klientów i pokazać im co to znaczy pohulać z wiatrem we włosach 

W 1999r. w czasach trudnych do porównania z dzisiejszym rynkiem rozpoczęła się seryjna produkcja hulajnóg. Warunki były dużo bardziej wymagające, klienci jeszcze nie do końca wiedzieli, jak można korzystać z kolobeżek, a jednak ciągły rozwój i radość z jeżdżenia właścicieli spowodowały, że 20 lat później fabryka, którą została zbudowana w Czechach produkuje seryjnie wiele sztuk kolobeżek dziennie pracując na dwóch zmianach. Codziennie w fabryce marki KOSTKA wytwarzane jest wiele rodzai hulajnóg przeznaczonych do różnych celów: rekreacji, jazdy po mieście, jazdy z psami, zawodów czy celów zdrowotnych.

 

ikona-telefonu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl