Jak zacząć biegać z psem?
Jak zacząć biegać z psem?

Najważniejszy do uprawiania tego pięknego sportu jest dobór sprzętu, tak aby i Tobie oraz Twojemu czworonożnemu Przyjacielowi było komfortowo.

W naszym asortymencie najważniejszym sprzętem do psiego zaprzęgu jest hulajnoga a nawet kilka do wyboru. Różnią się trochę budową i osprzętem. Wszystkie hulajnogi mushingowe mają wzmocnione ramy dodatkowym spawem, dzięki czemu są przystosowane do najbardziej wymagających warunków.

Na początek przygody polecamy zapoznać się z podstawowymi modelami:

  1. Mushing Fun (https://kostkahulajnoga.pl/mushing/mushing-fun)

Idealny dla ludzi rozpoczynających przygodę z mushingiem. Może być wykorzystywany zarówno do samodzielnego użytku, jak i do celów zaprzęgowych. Brak hamulców tarczowych to dobry wybór dla tych, którzy często jeżdżą w błocie lub po wilgotnym podłożu. Hamulce tarczowe mogą się blokować przy bardzo dużej ilości błota na przednim kole.

  1. Mushing Max (https://kostkahulajnoga.pl/mushing/mushing-max)

Model przeznaczony jest dla wymagających, aktywnych użytkowników, którzy często i chętnie korzystają ze swojej kolobeżki. Może być wykorzystywany zarówno do samodzielnego użytku, jak i do celów mushingowych. Rewelacyjnie sprawdza się podczas jazdy w trudnym terenie.

  1. Mushing Pro (https://kostkahulajnoga.pl/mushing/mushing-pro)

Przeznaczony jest dla najbardziej wymagających klientów. Może być wykorzystywany zarówno do samodzielnego użytku, jak i do celów mushingowych. Rewelacyjnie sprawdza się podczas jazdy w bardzo trudnym terenie. Blokowany widelec przedni na kierownicy i hamulce tarczowe, pozwalają na komfortową przejażdżkę w każdych warunkach. TEN MODEL HULAJNOGI MOŻESZ MIEĆ W DOWOLNYM KOLORZE BEZ ŻADNEJ DOPŁATY.

 

Zapraszamy do kontaktu :)

ikona-telefonu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl