4 powody dlaczego warto jeździć na hulajnodze
4 powody dlaczego warto jeździć na hulajnodze

 

  1. Ruch to zdrowie

Codzienna dawka ok. godzinnego ruchu na świeżym powietrzu, z użyciem hulajnogi spala średnio od 400 do 500 kcal. Oczywiście w zależności od intensywności wysiłku 😉 Jazda na hulajnodze wymaga intensywnej pracy nóg, co wzmacnia mięśnie dolnych partii ciała. Angażuje całe nasze ciało co pochłania więcej energii niż jazda na rowerze.

Siedzący tryb życia i pracy nie sprzyja naszemu układowi krążenia a dzięki takiej dawce ruchu poprawiamy kondycję oraz usprawniamy funkcjonowanie układu krążenia. Na dodatek jazda na hulajnodze jest mało urazowa i z odpowiednią techniką nie obciąża stawów.

 

  1. Środek transportu

Kolejna alternatywa dla publicznego transportu czy chodzenia pieszo. Jest świetnym zastępstwem dla rowerów, które są większe i mniej poręczne. Nasze hulajnogi są zamocowane na dmuchanych kołach co zwiększa komfort jazdy a z naszymi modelami składanymi FOLD to już w ogóle sama przyjemność w podróży, po złożeniu zmieszczą się spokojnie do samochodu bez składania foteli.

 

  1. Troska o środowisko i portfel

W porównaniu do samochodu, nie trzeba jej tankować ani poddawać corocznym przeglądom. Dzięki hulajnodze łączymy przyjemne z pożytecznym.

 

  1. Urozmaicenie spacerów z psem

Większość naszych modeli świetnie sprawdzi się dla Was i Waszych czworonożnych przyjaciół. Sport taki jak psi zaprzęg (Mushing) jest świetnym sposobem na zapewnienie konkretnej dawki ruchu psom. Z mniejszymi pieskami też się super sprawdzi, co prawda Was nie pociągną, ale z pewnością będziecie się wspólnie świetnie bawić. Stworzony zarówno dla amatorów jak i zapalonych Musherów, biorących udział w zawodach.

 

Hulajnogi Kostka to sprzęt produkowany w Czechach na dmuchanych kołach od 16 do 28 cali. Szeroki wybór pozwala na dobranie sprzętu dla najbardziej wymagających użytkowników a nasz SUPER zespół chętnie Wam w tym pomoże 😊 Zapraszamy!

 

 

ikona-telefonu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl