W ślad za Bobrem… po błędowskich lasach.
W ślad za Bobrem… po błędowskich lasach.

Kochani, kolejny event za Nami! Byliśmy tam: „Śladem Bobra” na Wyścigach Psich Zaprzęgów, w miniony weekend, 17 -18 marca w Bazie Biwakowo-Campingowo-Rekreacyjnej „Eurocamping” w Dąbrowie Górniczej – Błędowie. Było zimno temperatura spadła do minus 12 stopni, ale zawodnicy mocno nas rozgrzali! Gospodarzem tegorocznych zawodów była Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Dąbrowa Górnicza, Pani Dagmara Molicka oraz Klub Sportu i Przygód Zorza Bobrownik.

Trasa zawodów była ciekawa i wymagająca. W rolach głównych wystąpili Maszerzy oraz ich waleczni czworonożni przyjaciele.  

Zawodnicy wystartowali w pięciu kategoriach:

  1. MINI – zaprzęg z jednym bądź dwoma psami
  2. MIDI – zaprzęg złożony z minimum trzech a maksimum pięciu psów
  3. MAXI – zaprzęg złożony z minimum sześciu do ośmiu psów
  4. BIKEJORING – jeden lub dwa psy ciągną rower
  5. CANICROSS – bieg z psem

Dla uczestników przygotowano III etapy o długości od 5 do 10 kilometrów, w tym nocny, najbardziej widowiskowy o długości ok. 6 kilometrów.   

Możemy się pochwalić, iż dwoje zawodników reprezentujących klub WILD DOGS TEAM, zaufało Naszym kolobeżką, w tym modelom MUSING oraz MUSHING PRO, przy ich pomocy, swoim umiejętnościom oraz wspaniałych, pełnych determinacji towarzyszy udało im się zająć w swoich klasach miejsca:

  • Monika Dobrowolska - miejsce 10 (Klasa MINI)
  • Rafał Dobrowolski - miejsce 12 (Klasa MINI) 
 
 

Kolobeżka MONSTER, również wzięła udział w tegorocznych zawodach. W wyniku przebitej opony, jedna z zawodniczek Karina Nowak skorzystała z Naszego sprzętu, który ułatwił jej zajęcie 8 miejsca w swojej klasie (Klasa MINI).

 

Do zobaczenia na szlaku!

ikona-telefonu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl